MeMo2 6x genomineerd Europese award
- Bureaus
- 25 mei 2020 @ 11:35
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
redacteur
MarketingTribune - Awards
- 25 mei 2020 @ 11:35
- Sjaak Hoogkamer
De organisatie rondom de IAB Europe Research Awards heeft bekendgemaakt dat onderzoeks- en consultingbureau MeMo2 voor 6 van de 8 categorieën is genomineerd.
MeMo2 sleepte nominaties binnen voor Cross-Media Measurement, Data Effectiveness, Audience Measurement, Best Use of Research Budget, Brand Advertising Effectiveness en Research Innovation. Niet eerder is een Nederlands bedrijf erin geslaagd om zoveel nominaties te krijgen.
Eerder was al bekend geworden dat MeMo2 voor nationale prijzen in aanmerking komt vanuit de Crossmedia Awards. Momenteel is MeMo2 in Nederland Research en Analytics Bureau van het jaar (MOA).
Een belangrijk element in deze nominaties betreft volgens Marcel Vogels, oprichter van MeMo2, het nieuwe THX Platform. ‘THX biedt merken, bureaus en exploitanten de mogelijkheid om zelf(standig) en volledig geautomatiseerd crossmediaal bereik en effect in kaart te brengen. Dit is vooral relevant voor ambitieuze merken die actief groeistrategieën hanteren van bijvoorbeeld Byron Sharp of Peter Field.’
Vogels: ‘Dit is een jaar om niet snel te vergeten. Corona gaat momenteel als een bulldozer door het Nederlandse Advertising en Marketinglandschap. Als straks het licht weer aangaat, dan zijn retailers, merken, bureaus en exploitanten op zoek naar geïntegreerde, betaalbare, snelle en betrouwbare oplossingen om crossmediale investeringen zelf te kunnen optimaliseren. Deze internationale erkenning zal bijdragen aan een snel adoptieproces.’
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- MediaMarkt blaast iconische pay-off nieuw leven in
- Hornbach start najaarscampagne 'Geen project zonder tegenslag'
- 'Dan is er Menzis' verbeeldt nieuwe missie: kiezen voor de mens
- Voedingscentrum gaat ‘eetdrammen’ tegen
- Gouden Zaag 2025; kandidaten gezocht
- Nationale Opera & Ballet lanceert ‘Ervaar Grootser’
Laatste Nieuws
- Leer emoties herkennen als... 17-10-2025
- Bruna test AI-commercial en... 16-10-2025
- Souf en Hugo van de Vriendenloterij... 16-10-2025
- Sofi: social-first bureau voor... 15-10-2025
- ‘Samen’ krijgt nieuwe lading tijdens... 14-10-2025
- Initiative en Yune winnen... 14-10-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Ontdek de kracht van merkactivatie
- Boost je omzet met deze top 10 marketing automations
- Boost engagement & retention with proven gamification strategies
- AI Alone won't save CX. Resolution will.
- Een bewust slanker technologielandschap
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- Retail transformeren voor de toekomst: gids voor Unified Commerce
- De basis voor omnichannel succes