Suez: van koffiedik naar notitieboekje
- Bureaus
- 25 nov 2020 @ 10:18
- Link
-
Lucas Boon
redacteur
BBP Media - MarketingTribune - Campagnes
- 25 nov 2020 @ 10:18
- Lucas Boon
Afvalverwerkingsbedrijf Suez lanceert een nieuwe campagne om meer bewustwording rondom bedrijfsafval te creëren. De campagne, ontwikkeld door contentmarketingbureau Crowdmedia in Zwolle, steekt in op weetjes over afval, recycling en duurzaamheid.
Wist je bijvoorbeeld dat jouw koffiedik verwerkt kan worden tot grondstof voor bioplastic en dat daar weer notitieboekjes van worden gemaakt? - aldus Suez.
Ondernemers kunnen in de webshop van Suez speciaal samengestelde afvalpakketten bestellen, die aansluiten op de afvalstromen uit hun sector. Door afvalscheiding voor bedrijven zo makkelijk mogelijk te maken, moet de restafvalstroom worden gereduceerd. Dit is beter voor het milieu en bovendien voor ondernemers financieel voordelig, stelt Suez.
Astrid Zijlstra, copywriter bij Crowdmedia, over de campagne: 'De komende weken staan de voordelen van afval scheiden op de werkvloer centraal. Met opvallende stop-motions wordt het proces van verwerking van het afval tot een nieuw product getoond. Vervolgens wordt er met weetjes over afval gestrooid. Aan het creatieproces zat alleen wel een luchtje... De creaties zijn namelijk gemaakt met behulp van echt afval. Van oude sokken, lege frisdrankblikjes en gft-afval tot oude pakketdozen en kapotte wijnglazen.'
-
Lucas Boon
- Werkt bij: BBP Media - MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Primera start 'Het begin van iets... 22-06-2026
- Artis brengt vernieuwd Aquarium... 18-06-2026
- Odido lanceert Startphone voor... 17-06-2026
- Adnight lanceert dagconferentie in... 17-06-2026
- Aldi scoort beste WK-reclame ooit16-06-2026
- Buutvrij kiest voor live merkbeleving16-06-2026
MarketingTribune Events
- 16jul 2026
Masterclass AI-Geletterdheid
- 29sep 2026
CustomerFirst Congres
- 8okt 2026
Shopping Today
De nieuwste selectie whitepapers
- SEO vs. GEO: zó word je het antwoord op de zoekvraag van 2026
- Unified Commerce; van versnipperd ecosysteem naar één platform
- De Brandformance Paradox. Een onderzoek naar de succesformule achter duurzame marketinggroei.
- Kies voor een tijdelijk winkelconcept met langdurige impact!
- Waarom fysiek vergaderen juist nú het verschil maakt

