[wrap up] Platform Design april 2017
- Design
- 1 mei 2017 @ 09:30
- Link
-
Nanny Kuilboer
Redacteur
BBP Media - MarketingTribune - DesignawardsDesignpanelDesignonderzoekInterviewPackaging designVisual id
- 1 mei 2017 @ 09:30
- Nanny Kuilboer
Elke maand biedt de designredactie een wrap up van het nieuws, de achtergrondverhalen, blogs, vlogs en andere bijdragen op MarketingTribune’s online platform over Design. Deze maand onder meer de comeback Jacques Koeweiden en Paul Postma en de beoordeling van de nieuwe identiteit van Lowlands door ons designpanel.
NIEUWS
Koeweiden en Postma: We’re back
Lees ook dit interview met de heren.
Na European Newspaper of the Year is Het Parool nu ook World’s Best Designed Newspaper.
Keith Kornson, Yordy van der Werff, Toby Mok en Leon Snelleman openen digital design bureau Ronin.
Boomsma wint twee World Design Awards gewonnen. SoGood is het verantwoordelijke designbureau.
Boom Creatives wordt Snow Donuts
Dude in losse verkoop.
Designwinnaars ADCN: The Next Rembrandt van JWT Amsterdam viel twee keer in de designlampen en Christiaan Borstlap met zijn Part of a Bigger Plan voor Artis en Rijksmuseum ook, net als Silo met Muziekgebouw aan ’t IJ en Zaans Medical Centre. Flex/Design won in de categorie Packaging voor de Ultimaker, een mini 3D-printer voor 3D-printklussen ‘on the go’. Lees hier alles winaars.
Eierverpakkingen zijn een uitdagende categorie omdat huismerken de toon zetten en veel verpakkingen op elkaar lijken. Het getuigt van lef om je in deze klassieke categorie te onderscheiden. De jury van de 'Eierverpakkingstest' van BNO NEXTpack heeft gekozen voor Blije Kip Buitenei van Van Beek.
DESIGNPANEL
New Dutch Legacy Odins Gin van Istill door BrumDesign
Lowlands door Fabrique
Organto door SuperRebel
STORECHECK
Kampala
COVER
De cover van MarketingTribune 8 met een coverstory over reviewmarketing is van de hand van Pascal Brander. Pascal heeft de afgelopen 10 jaar als freelance illustrator gewerkt aan grote en kleine opdrachten, als artdirector en concept artist bij meerdere game developers en hij wordt proudly presented by Artbox.
BLOGS
Sterke global brands hebben één ding gemeen. Of je ze nu tegenkomt op een beurs, in een winkelstraat of op hun eigen event: de visuele uitstraling van deze merken is altijd herkenbaar en overdonderend. Aan concessies doen ze niet – alleen het beste is goed genoeg. Om dit te realiseren, stellen zij in hun visual branding-aanpak vier elementen centraal.
ONDERZOEK DESIGN THINKING
Met de toegenomen populariteit van design thinking verandert niet alleen de rol van de designer, maar ook van mensen in het productontwikkelingsproces die traditioneel niet de ‘designcompetentie’ worden toegeschreven. Het klantgericht ontwikkelen van een product of dienst in een multidisciplinair team is een groot creatieproces geworden waarin iedereen de rol van designer aanneemt. Iets waarin niet iedereen zich meteen thuis voelt. Lees hier het hele artikel.
-
Nanny Kuilboer
- Werkt bij: BBP Media - MarketingTribune
- Functie: Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Laatste Nieuws
- New Dutch Wave organiseert tour naar... 19-03-2025
MarketingTribune Events
- 8apr 2025
Branded Content Event
- 15mei 2025
Retail Media Day
- 12jun 2025
NIMA Marketing Day
De nieuwste selectie whitepapers
- Een zorgvuldige en veilige inzet van AI
- COMMIT Health Club: 4x meer leads tegen lagere kosten
- Congreshacks: maak je event onvergetelijk
- Privacybewuste consumenten: hoogopgeleid, kapitaalkrachtig en onbereikbaar?
- Ensuring Exceptional Experiences in the Digital Contact Center