Ohra lanceert Fysio Meeneemservice

  • Bureaus
  • 12 nov 2019 @ 12:11
  • Link
  • Redactie Bureaus
    Redactie Bureaus

    Redactie
    MarketingTribune
  • Campagnes

Verzekeringsmaatschappij Ohra slaat weer een slag in de strijd tegen de paarse krokodil, ditmaal met de Fysio Meeneemservice bij een aanvullende zorgverzekering.

Hiermee kun je ongebruikte fysiotherapiebehandelingen meenemen naar het nieuwe jaar en ben je ze dus niet meer kwijt.

In de nieuwe zorgcampagne, ontwikkeld door reclamebureau Joe Public, wordt door het bekende Ohra-koppel Els & Rob het voordeel van deze service geïllustreerd. 'Gedurende het hele jaar haalt Rob allerlei halsbrekende toeren uit, die niet bepaald goed zijn voor je rug. Maar die houdt het prima. Tot hij op oudejaarsavond, letterlijk 1 minuut voor 12 alsnog finaal door z'n rug gaat bij zoiets simpels als vuurwerk afsteken. Zal je net zien', aldus een woordvoerder van Joe Public.



Redactie Bureaus

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ 16 keer per jaar MarketingTribune Magazine
  • ✔ Korting tot wel €100,- op events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

MarketingTribune Events


  • MarketingTribune.nl/bureaus biedt nieuws, achtergronden en analyses over alle actuele ontwikkelingen binnen het reclamevak en de media (off- en online) die daarin worden ontwikkeld.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken