Jaap Hoens aan de slag bij The Megawatt Group
- Bureaus
- 23 dec 2019 @ 11:10
- Link
-
Redactie Bureaus
Redactie
MarketingTribune - Personalia
- 23 dec 2019 @ 11:10
- Redactie Bureaus
The Megawatt Group in Eindhoven heeft voor zijn advertising-tak een nieuwe account director aangetrokken: Jaap Hoens.
'Ik ben niet ingestapt omdat er iets miste, ik ben ingestapt om iets toe te voegen', zo laat Hoens ietwat cryptisch weten.
Megawatt staat er naar eigen zeggen goed voor en heeft een groeiend klantportfolio. Door het aantrekken van Hoens kan collega Stephan Kwast zich meer focussen op de strategie en wordt Simon Coolen verantwoordelijk voor concept en creatie.
Jaap Hoens deed marketingervaring op bij onder meer Deblick Group en Lumo Holding. Over zijn nieuwe baan: 'Ik geloof heilig in de uitspraak: als je alles bent voor iedereen, ben je niets voor niemand. Daarnaast hebben we met Megawatt Fieldmarketing een topbureau dat activaties bedenkt en ontwikkelt voor grote merken en sinds kort ook Megawatt Digital, dat zorgt voor de digitale strategie en content creatie van al onze klanten.'
-
Redactie Bureaus
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/bureaus/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Philips leert kinderen repareren met... 23-12-2025
- Fashion statement tegen Cobra-vuurwerk22-12-2025
- Nieuw agency of record voor Sweco19-12-2025
- Aanbesteding gemeente Almere... 19-12-2025
- FarmCamps speelt in op vakantiestress18-12-2025
- Campagne haalt stigma van... 18-12-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Commerce media: van klikken naar connecties
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- AI SEO: hoe word je gevonden als je klanten ChatGPT gebruiken in plaats van alleen Google?
- Wil je je magazijn slimmer organiseren en klaarstomen voor groei, maar weet je niet waar je moet beginnen?
- The State of AI in Customer Experience 2025

