24Festival gaat (virtueel) door
- Bureaus
- 22 okt 2020 @ 10:23
- Link
-
Lucas Boon
redacteur
BBP Media - MarketingTribune - AwardsEvenement
- 22 okt 2020 @ 10:23
- Lucas Boon
Het jaarlijkse 24Festival en daarmee de Effie Awards-uitreiking vinden dit jaar in virtuele vorm plaats. Binnen de huidige maatregelen is voor beide evenementen gekozen voor een balans tussen 'live & pre recorded content'.
Op die manier hopen organisatoren BvA, VEA en Adformatie dat zoveel mogelijk mensen deelnemen. De liveshows worden uitgezonden vanuit Theater Amsterdam op dinsdag 17 november. Dick van der Lecq, voorzitter van 24Festival, zegt: 'We zijn trots dat het meest prestigieuze marketingevent in deze vorm door kan gaan en daarbij toegankelijk is dan ooit.'
24Festival/MarketingLive heeft dit jaar als thema 'Re:set'. Tijdens het event worden de resultaten van de Grote Marketing Enquête bekendgemaakt en staat presentator Maarten Bouwhuis stil bij de marketinguitdagingen voor 2021. Ook gaat hij in gesprek met onder meer Johan van der Zanden (CMO Albert Heijn) en Thomas Marzano (CMO Philips).
De uitreiking van de Effie Awards is dit jaar in handen van Humberto Tan. Inzenders hebben de mogelijkheid om een virtuele plek in de show op het scherm in te nemen. Via een Zoom-sessie kunnen de inzenders tijdens de show live ingezoomd worden en om een reactie worden gevraagd.
Ga voor tickets en meer informatie naar de website.
-
Lucas Boon
- Werkt bij: BBP Media - MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Een ‘bestemming’ voor 700... 03-03-2026
- WPP zet met 'Elevate28' in op deze 4... 02-03-2026
- Met Praxis begint de lente02-03-2026
- Bellicon kiest Ablestar voor... 28-02-2026
- Stichting Lezen kiest De Wolven27-02-2026
- Stimorol kiest 'Chew Bold'-koers26-02-2026
MarketingTribune Events
- 9apr 2026
Branded Content Event
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Rijd je merk naar de spotlight: activatie die jouw doelgroep niet mist
- Ontgrendel het brein: neuro-contextual ads die de aandacht grijpen
- Wil je PR met resultaat? Download dan Counter's PR Playbook
- B2B Ecommerce Compass 2026: Van digitale volwassenheid naar intelligente en agentic commerce
- De Gids voor AI klantenservice

