Feyenoord duurste koop en damesshirts ver te zoeken
- Design
- 12 aug 2019 @ 11:46
- Link
-
Nanny Kuilboer
Redacteur
BBP Media - MarketingTribune - Designonderzoek
- 12 aug 2019 @ 11:46
- Nanny Kuilboer
Uit ‘Het Grote Voetbalshirt Onderzoek’ naar de voetbalshirts van 214 Europese voetbalclubs van Beslist.nl blijkt in Nederland het Feyenoord-shirt het duurst; dit scheelt overigens maar 5 eurocent met het shirt van Ajax. Feyenoord rond de prijs zonder poespas gewoon af op € 90,-.
Nederlandse voetbalshirts speciaal voor dames
Verder blijken de betaald voetbalclubs in Nederland de vrouwelijke fans niet veel te bieden te hebben. Maar twee van de achttien eredivisieclubs verkopen een vrouwelijk tenue. In Engeland verkoopt maar liefst 85% van de Engelse clubs een shirt speciaal voor dames. De toenemende populariteit van damesvoetbal is dus nog niet terug te zien in de fanshops van Nederlandse eredivisieclubs. Alleen PSV en FC Utrecht brengen hun officiële wedstrijdshirt uit in een damesmodel.
Europese voetbalshirts
In Engeland bieden maar liefst 17 van de 20 clubs uit de Premier League een vrouwenshirt aan. Ook in Duitsland hebben 10 van de 18 clubs in de Bundesliga een shirt voor dames. In landen als Spanje, Italië en Frankrijk zijn minimaal alle topclubs vertegenwoordigd met een vrouwenshirt. Lees alle uitkomsten in deze infographic.
Oranje Leeuwinnen wel eigen voetbalshirt
Nike lanceerde in maart overigens een voetbalshirt van de Oranje Leeuwinnen met eigen design. Voorheen hadden de vrouwenshirts altijd hetzelfde ontwerp als de mannen, maar dan in een damesmodel.
-
Nanny Kuilboer
- Werkt bij: BBP Media - MarketingTribune
- Functie: Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ 16 keer per jaar MarketingTribune Magazine
- ✔ Korting tot wel €100,- op events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Philips lanceert OneUp elektrische... 06-02-2025
- Rabobank opent digitale deuren naar... 05-02-2025
- Geen reclame, maar kunst op... 28-01-2025
MarketingTribune Events
- 8apr 2025
Branded Content Event
- 15mei 2025
Retail Media Day
- 12jun 2025
NIMA Marketing Day