Stopt Giel Beelen? Nee, hij start online talentenjacht
- Media
- 7 mrt 2016 @ 10:10
- Link
-
Redactie Media
Redactie
MarketingTribune - CommunityMuziekRadio
- 7 mrt 2016 @ 10:10
- Redactie Media
3FM-dj Giel Beelen start een online talentenshow. Het programma krijgt de naam Giels Talentenjacht. Dat maakt de dj maandagochtend bekend in zijn radioprogramma. Zondag hintte hij er al op met de aankondiging op Twitter dat hij 'iets anders gaat doen'. Dat was nogal suggestief: Beelen stopt níet met zijn radioprogramma op 3FM.
Met de talentenjacht gaat Beelen op zoek naar zangtalent in Nederland. Geïnteresseerden kunnen een video van zichzelf uploaden en op de website van Beelen plaatsen. Van de inzendingen maakt Beelen een lijst van honderd talenten, deels op basis van eigen voorkeur en deels op basis van views en likes.
De zoveelste talentenjacht dus, maar zonder één exclusieve winnaar. Beelen selecteert uit de honderd talenten telkens een lijst van elf talenten. Die kan echter voortdurend veranderen. 'Je kunt eigenlijk zeggen dat er continu elf winnaars zijn. De ene keer staat die zanger in de lijst, de andere keer staat die zangeres hoog genoteerd. Het verandert continu.'
Zondagavond twitterde Beelen: 'Eindelijk mag en kan 't hoge woord eruit morgenochtend. Ja, ik ga iets anders doen.' Nee, hij ging dus niet stoppen, de aandachtstrekker. Beelen, vanmorgen op de radio: 'Ik merkte dat er veel mensen al heel erg blij waren en de vlag al uithingen omdat ze dachten dat ik met de ochtendshow zou stoppen. No way, Jose!'
Eindelijk mag en kan t hoge woord eruit morgenochtend. Ja ik ga iets anders doen
— giel3fm (@giel3fm) March 6, 2016
-
Redactie Media
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/media/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Jong talent en Nederlandstalig valt op in Spotify Wrapped 2025
- Netflix slokt Warner Bros en HBO Max op in megadeal
- Rapper Krulle lanceert campagne-track voor 113 samen met...
- Omnicom en IPG vormen nieuw mediabolwerk
- DPG Media start geïntegreerde mediatransformatie
- Paramount mengt zich in strijd om Warner Bros Discovery
Laatste Nieuws
- Paramount mengt zich in strijd om... 10-12-2025
- Podimo bereikt 300K betalende leden... 10-12-2025
- Netflix slokt Warner Bros en HBO Max... 05-12-2025
- Jong talent en Nederlandstalig valt... 05-12-2025
- Rapper Krulle lanceert... 03-12-2025
- Omnicom en IPG vormen nieuw... 03-12-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Commerce media: van klikken naar connecties
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- AI SEO: hoe word je gevonden als je klanten ChatGPT gebruiken in plaats van alleen Google?
- Wil je je magazijn slimmer organiseren en klaarstomen voor groei, maar weet je niet waar je moet beginnen?
- The State of AI in Customer Experience 2025

