Omzet S4 groep groeit met 59 procent
- Online
- 29 mrt 2021 @ 10:05
- Link
-
Peter van Woensel Kooy
senior redacteur, merk-expert
MarketingTribune - Digitaal
- 29 mrt 2021 @ 10:05
- Peter van Woensel Kooy
De omzet van de S4 groep, holding van onder andere de MediaMonks, is in 2020 gestegen met 59%. De brutowinst groeide met met 72% terwijl het aantal personeelsleden groeide van 2.400 naar 4.400 medewerkers.
Dat maakt partner Victor Knaap bekend.
'Ondanks de beperkingen hebben we in 2020 een reeks geweldige nieuwe bedrijven en briljante ondernemers verwelkomd: Circus, Digodat, Lens10, Orca Pacific, Brightblue Consulting en Dare Win. We verwelkomden ook prachtige nieuwe merken zoals BMW / Mini en Mondelez als klant en als klap op de vuurpijl hebben we onze geweldige getalenteerde teams uitgebreid met de specialisten afkomstig uit de mode-, luxe-, PR- en overheidscommunicatie, afkomstig van toonaangevende concurrenten. Ten slotte ben ik er trots op dat we ons bedrijf op een duurzame manier hebben laten groeien, met een vermindering van de CO2-uitstoot en daarnaast de diversiteit en inclusiviteit binnen onze teams hebben vergroot.'
MediaMonks, onderdeel van S4, blijft ook tijdens de huidige kabinetsformatie, pleiten voor een Nederlandse minister voor Digitalisering. De Engelsman Martin Sorrell heeft 18,2 procent in S4, net als de aandeelhouders van MediaMonks. De bulk van het aandelenkapitaal is in handen van institutionele beleggers en andere investeerders: 54,4 procent. De rest is van medewerkers en andere relaties. Meer details over de jaarcijfers volgen in het CSR-rapport van S4, dat dinsdag 30 maart 2021 verschijnt.
(PvWK, foto boven: kantoor MediaMonks Hilversum)
Infographic over de resultaten van S4 groep in 2020
-
Peter van Woensel Kooy
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: senior redacteur, merk-expert
- Website:http://nl.linkedin.com/in/petervanwoenselkooy
- Profiel »
- Circus
- nieuw
- sir Martin Sorrell
- merken
- Brightblue Consulting
- Dare Win
- Lens10
- Digodat
- BMW
- Mondelez
- Mini
- Viktor Knaap
- S4
- Orca Pacific
- MediaMonks
- briljant
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ 16 keer per jaar MarketingTribune Magazine
- ✔ Korting tot wel €100,- op events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- [update] TikTok-vluchtelingen naar... 20-01-2025
- Polaroid.com: digitale beleving vol... 10-01-2025
- TUI introduceert Lena, de AI Explorer 09-01-2025
- Marketeers moeten AI inzetten als... 06-01-2025
MarketingTribune Events
- 8apr 2025
Branded Content Event
- 15mei 2025
Retail Media Day
- 12jun 2025
NIMA Marketing Day