Toyota verzorgt duurzame mobiliteit tijdens Parijs 2024
- Sponsoring
- 4 okt 2023 @ 15:29
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 4 okt 2023 @ 15:29
- Michiel van Zaane
Toyota is de wereldwijde mobiliteitspartner van het Internationaal Olympisch Comité en het Internationaal Paralympisch Comité. Tijdens de Spelen in Parijs in 2024 zet de autofabrikant zoveel mogelijk in op duurzaam vervoer.
In samenwerking met het IOC, het IPC en de organisatie wil Toyota van de Olympische en Paralympische Spelen van 2024 in Parijs een ‘etalage van inclusieve en duurzame mobiliteit’ maken. Dat begint ermee dat de atleten en familieleden, medewerkers, vrijwilligers én toeschouwers zich duurzaam en veilig kunnen verplaatsen bij het evenement.
Toyota verzorgt tijdens de Olympische en Paralympische Spelen in Parijs oplossingen voor persoonlijke en groepsmobiliteit voor iedereen. Het bedrijf stelt 250 volledig elektrische voertuigen beschikbaar voor individueel vervoer – zestig exemplaren van de C+walk S met een zitplaats en 190 van de C+walk T met een staanplaats. Speciaal voor rolstoelers stelt Toyota e-pullers beschikbaar. Vijftig van deze elektrische ‘trekkers’ voor een rolstoel zijn tijdens het gehele evenement beschikbaar in het olympisch dorp en 150 e-pullers tijdens de openingsceremonie van de Paralympische Spelen.
Aanvullend zet de autofabrikant 250 emissievrije, elektrisch aangedreven APM’s (Accessible People Movers) in. De APM die in 2020 bij de Spelen in Tokyo is gebruikt, heeft Toyota – op basis van de ervaringen en het succes tijdens dat evenement – in Europa opnieuw ontwikkeld en hier ook in productie genomen.
Ook levert Toyota 150 rolstoeltoegankelijke, elektrisch aangedreven Toyota’s Proace Verso. Die worden gebruikt voor het vervoer van rolstoelafhankelijke familieleden van olympische en paralympische atleten. Na de Spelen van 2024 blijven alle exemplaren in de regio Parijs, waar ze worden ingezet voor specifiek personenvervoer voor rolstoelers.
Daarnaast stelt het bedrijf meer dan 2.650 geëlektrificeerde personenauto’s beschikbaar aan de organisatie van de Spelen van Parijs. Daarvan zijn er 150 rolstoeltoegankelijk. Ongeveer 60% van het wagenpark is lokaal emissievrij.
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Unox Nieuwjaarsduik groeit... 12-12-2025
- Nieuwe deal voor Oranje:... 10-12-2025
- PSV-kersttrui maakt comeback met... 08-12-2025
- Rabobank nieuwe hoofdsponsor van... 03-12-2025
- Moët & Chandon krijgt nieuwe... 26-11-2025
- Conclusion wordt training partner FC... 26-11-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Commerce media: van klikken naar connecties
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- AI SEO: hoe word je gevonden als je klanten ChatGPT gebruiken in plaats van alleen Google?
- Wil je je magazijn slimmer organiseren en klaarstomen voor groei, maar weet je niet waar je moet beginnen?
- The State of AI in Customer Experience 2025

