Alfa Romeo koppelt merk aan dynamiek van ADE

- Sponsoring
- 24 okt 2025 @ 12:00
- Link
-
Peter van Woensel Kooy
senior redacteur, merk-expert
MarketingTribune - Geen tag
- 24 okt 2025 @ 12:00
- Peter van Woensel Kooy
Alfa Romeo is dit jaar officieel partner van het Amsterdam Dance Event (ADE), het grootste mondiale platform voor elektronische muziek en cultuur. De samenwerking draait volgens het merk om gedeelde waarden: emotie, dynamiek en passie.
Tijdens het vijfdaagse festival, dat nu loopt tot en met 26 oktober 2025, verzorgt de volledig elektrische Alfa Romeo Junior het vervoer van sprekers, artiesten en leden van het organisatieteam.
‘ADE is een internationaal platform waar creativiteit, innovatie en passie samenkomen – net als bij Alfa Romeo’, zegt Driesje van Schip, marketingmanager van Alfa Romeo Nederland. ‘De Alfa Romeo Junior is expressief, gemaakt voor een nieuwe generatie en de perfecte match met een evenement dat net zo dynamisch is als wij.’
Met de samenwerking wil Alfa Romeo zijn merkpositie versterken onder een jong, divers en creatief publiek. Het partnerschap biedt bovendien een podium om de eerste volledig elektrische Alfa Romeo te presenteren aan een internationaal publiek dat innovatie en design waardeert. De Junior, met zijn kenmerkende Italiaanse stijl en compacte stadsformaat, is ontworpen voor een generatie die kiest voor vooruitgang en duurzaamheid zonder emotie te verliezen.
Het Amsterdam Dance Event trekt jaarlijks meer dan 3.000 artiesten, 600 sprekers en circa 450.000 bezoekers uit ruim 150 landen. Verdeeld over bijna 200 locaties in de hoofdstad vormt ADE een internationaal kruispunt van muziek, technologie en cultuur.
Volgens Alfa Romeo sluit het partnerschap naadloos aan bij de richting waarin het merk zich ontwikkelt: elektrisch, stijlvol en gedreven door emotie. ‘Met de Junior laten we zien dat duurzame mobiliteit ook verleidelijk kan zijn’, aldus Van Schip.
foto: Alfa Romeo
-
Peter van Woensel Kooy
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: senior redacteur, merk-expert
- Website:http://nl.linkedin.com/in/petervanwoenselkooy
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Miljoenenbijdrage voor Museum... 03-04-2026
- EHL krijgt gelijkwaardige ‘Woman of... 31-03-2026
- Straat Museum en ABN Amro door24-03-2026
MarketingTribune Events
- 19mei 2026
Retail Media Day 2026
- 11jun 2026
NIMA Marketing Day 2026
De nieuwste selectie whitepapers
- Kies voor een tijdelijk winkelconcept met langdurige impact!
- De Brandformance Paradox
- E-mail in 2026: inzichten van experts, gebaseerd op miljarden datapunten
- Wero komt eraan: wat betekent dit voor jouw webshop?
- Waarom fysiek vergaderen juist nú het verschil maakt

