Sanne Houterman nieuwe Strategy Director bij Cheil

- B2b
- 23 jun 2025 @ 09:00
- Link
-
Kel Koenen
Hoofdredacteur
MarketingTribune - Geen tag
- 23 jun 2025 @ 09:00
- Kel Koenen
Cheil Benelux heeft Sanne Houterman aangesteld als nieuwe Strategy Director. Ze is per direct verantwoordelijk voor de strategische leiding van het bureau en de advisering van alle klanten. Houterman komt over van Publicis Groupe, waar ze de afgelopen jaren werkte op accounts als Eneco, de Politie en de Rijksoverheid.
‘Cheil durft te pionieren’, zegt Houterman over haar overstap. ‘Het is een plek waar technologie, creativiteit en retail elkaar versterken in plaats van beconcurreren. Zo ontstaat er creatief werk dat niet alleen zichtbaar en vernieuwend is, maar ook raakt, verrast en precies op het juiste moment impact maakt.’
Tijdens haar tijd bij Publicis was Houterman onder meer strategisch eindverantwoordelijk voor bekroonde campagnes als The DropStore voor UN Water/RVO en De Onvergetelijke Twee Minuten voor het Nationaal Comité 4 en 5 mei.
Tim van der Sijde, Managing Director van Cheil Benelux, noemt haar komst ‘het resultaat van een flinke en beladen zoektocht’. ‘Sanne sprong er voor ons onmiddellijk uit. We zien in haar de ideale persoon om in ons snel groeiende bedrijf de strategische koers vorm te geven. Bovendien is Sanne een geweldig mens en heb ik super veel zin om samen te gaan werken.’
-
Kel Koenen
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Hoofdredacteur
- Website:https://www.linkedin.com/in/kelkoenen/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Sanne Houterman nieuwe Strategy... 23-06-2025
- Van duurzame kruk tot circulaire... 20-06-2025
- Marketingtransfers week 24, 202520-06-2025
- Supermetrics neemt Relay42 over voor... 19-06-2025
- HBS lanceert GeoSpark voor meetbare... 17-06-2025
- Snowflake en Acxiom moderniseren AI... 16-06-2025
MarketingTribune Events
- 2okt 2025
CustomerFirst Congres
- 2okt 2025
CrossBorder Event
De nieuwste selectie whitepapers
- Dynamic Creative Optimization: de slimste weg naar relevantie en resultaat
- Bouw een wendbaar en toekomstbestendig IT-landschap
- Webcare is meer dan online klantenservice - ontdek hoe je écht klantgericht communiceert
- Alles wat je moet weten over Distributed Order Management
- Building a Data Platform for Analytics & Activation