Conny Braams volgt Alfred Levi op als hoofdjuryvoorzitter Effie Awards

  • Bureaus
  • 28 sep 2023 @ 10:07
  • Link
  • Michiel van Zaane
    Michiel van Zaane

    Allround Redacteur
    BBP Media
  • Geen tag

Conny Braams, recent afgetreden als Chief Digital and Commercial Officer van Unilever, wordt de nieuwe hoofdjuryvoorzitter van de Effie Awards.

Op 16 november aanstaande, tijdens de Effie-uitreiking, neemt zij officieel het voorzitterschap over van Alfred Levi, die na een maximale termijn van vijf jaar afscheid neemt. Braams werkt al ruim 30 jaar binnen de marketing en communicatie. Tot en met augustus 2023 bekleedde zij de functie van Chief Digital & Commercial Officer en maakte zij deel uit van het hoogste orgaan van de FMCG-gigant, de Unilever Leadership Executive. In 2021 werd Braams nog door de World Federation of Advertisers (WFA) uitgeroepen tot Global Marketer of the Year 2021 en in 2023 eindigde zij wereldwijd op de derde plaats in the World’s Most Influential CMO Forbes lijst.

‘Ideale kandidaat‘
Met Braams krijgt de Effie Awards een voorzitter die een sterke verbondenheid heeft met mensen, data, media, creatie en technologie. Haar drive om gewoontes te doorbreken, mensen samen te brengen, maar vooral om platformen en technieken met elkaar te combineren, maken van Braams de gedroomde opvolger van Alfred Levi, aldus lid van de Effie-stuurgroep Heleen Crielaard. ‘Conny wordt terecht geprezen om haar leiderschapskwaliteiten, integriteit en betrokkenheid bij de industrie. In de afgelopen drieëndertig jaar heeft zij altijd bij Unilever gedecideerd en met een duidelijke visie gezocht naar hoe je als merk ook maatschappelijke waarde kan toevoegen. Al deze factoren maken van Conny de ideale kandidaat om het voorzitterschap op zich te nemen, waarbij ze haar uitgebreide kennis en ervaring zal inzetten om de effectiviteit van marketingcommunicatie te blijven bevorderen en belonen.’

Vernieuwing en verbreding
Braams kijkt met veel waardering naar de Effie Awards. ‘De afgelopen jaren heeft de Effie Awards Netherlands bewezen dat ze altijd openstaat voor vernieuwing en verbreding. De grenzen zijn verlegd, zonder uit het oog te verliezen waar het in de basis om draait; wanneer je een Effie wint, heb je bewezen dat je als marketeer en bureau een buitengewoon resultaat hebt bereikt. Ik kijk er dan ook naar uit om samen met de andere hoofdjuryleden de ambitie en uiteindelijke winnaars van de Effies te bepalen.’

Michiel van Zaane

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

MarketingTribune Events


  • MarketingTribune.nl/bureaus biedt nieuws, achtergronden en analyses over alle actuele ontwikkelingen binnen het reclamevak en de media (off- en online) die daarin worden ontwikkeld.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken