Hearst lanceert incubator van start-ups

- Media
- 3 sep 2019 @ 10:11
- 18135 x gelezen
- Link
-
Redactie Contentmarketing
Redactie
MarketingTribune - UitgeversUitgeefstrategie
- 3 sep 2019 @ 10:11
- 18135 x gelezen
- Redactie Contentmarketing
Mediabedrijf Hearst Netherlands voegt een nieuwe business unit toe aan de organisatie: HearstLab. Een incubator van jonge start-ups, geleid door vrouwen, op het gebied van media, business innovatie en technologie.
Marscha Krouwel (48, foto), publishing group director women's brands bij Hearst Netherlands, gaat de nieuwe business unit leiden. Krouwel en haar team van scouts gaan jonge bedrijven werven die ‘probleemoplossende producten’ aanbieden of kansen in de markt zien. Deze start-ups mogen een jaar lang gebruikmaken van de kennis, faciliteiten en het netwerk van Hearst Netherlands. We Are Eves en HelloMaas zijn al aangesloten.
HearstLab debuteerde in 2016 in de Verenigde Staten. Het initiatief investeert in vrouwen werkzaam bij het mediabedrijf. In de VS ging tussen 2010 en 2018 slechts 2,2% van het investeerdersgeld naar vrouwelijke start-ups. In Nederland was dit in diezelfde periode zelfs maar 1,6%. HearstLab besteedt aandacht aan deze financieringskloof en ondersteunt nieuwe vormen van innovatie die in connectie staan met bedrijven van Hearst wereldwijd.
-
Redactie Contentmarketing
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/content/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ 20 keer per jaar MarketingTribune Magazine
- ✔ Korting tot wel €100,- op events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Genomineerden Televizier-Ster Impact... 16-08-2022
- Nationale-Nederlanden lanceert... 16-08-2022
- Hoofdredacteur Marcella weg bij... 15-08-2022
- Els Rozenbroek ontvangt Mercur dOr 15-08-2022
- ‘Boost your life’ nieuwe motto... 15-08-2022
- HBO Max vanaf september beschikbaar... 15-08-2022
MarketingTribune Events
- 28sep 2022
CustomerFirst Congres
- 4okt 2022
Grand Prix Content Marketing
- 13okt 2022
Shopping Today
- 1nov 2022
Dutch Podcast Conference