Drie nieuwe consultants voor DVJ Insights
- Bureaus
- 29 aug 2023 @ 07:30
- Link
-
Nanny Kuilboer
redactie MarketingTribune
BBP Media - MarketingTribune - Personalia
- 29 aug 2023 @ 07:30
- Nanny Kuilboer
Marktonderzoeksbureau DVJ Insights heeft drie nieuwe consultants aangesteld voor het Global Consultants-team. Van links naar rechts: Pavi Chandrasekaran, Joyce Pakkert en Dominik Ebbers.
Met de werving van de consultants uit het VK, Nederland en Duitsland wil DVJ Insights de internationale groei stimuleren. Jori van de Spijker, Global Commercial Director van DVJ Insights: ‘Met de toevoeging van drie nieuwe consultants aan het internationale consultantsteam speelt DVJ in op de voortdurend groeiende en veranderende behoeften van zowel lokale als internationale klanten als het gaat om het laten groeien van hun merk, de inzet van wetenschappelijke onderbouwde en innovatieve onderzoeksmethoden, geavanceerde oplossingen en de beste op maat consultancy. Pavi Chandrasekaran, die zich bij het kantoor in het Verenigd Koninkrijk voegt, brengt een schat aan ervaring in de media- en telecommunicatiesector met zich mee, waarvan de afgelopen zes jaar bij Sky en daarvoor bij KPMG, Kantar en Hall & Partners. Joyce Pakkert voegt zich bij het internationale team vanuit Nederland, met een track record in FMCG, waarbij ze marketeers adviseert met betrekking tot hun onderzoeksvragen en hen helpt inzichten om te zetten in marketingstrategie en activatie. Dominik Ebbers heeft meer dan vijftien jaar ervaring in marktonderzoek in Duitsland. Als oprichter van het online marktonderzoekbedrijf Mafo.de kent hij alle processtappen in marktonderzoek.
Diversiteit
Qua diversiteit en inclusie is DVJ Insights trots op het multiculturele team. Van de Spijker: ‘De 93 professionals uit elf verschillende landen zorgen voor een omgeving waarin samenwerking vanuit ieders expertise en creativiteit centraal staan bij het helpen groeien van merken.’
-
Nanny Kuilboer
- Werkt bij: BBP Media - MarketingTribune
- Functie: redactie MarketingTribune
- Website:http://www.marketingtribune.nl/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ 16 keer per jaar MarketingTribune Magazine
- ✔ Korting tot wel €100,- op events
Meest gelezen
- McDonald's transformeert app tot Getaway Island tegen...
- Confronterende campagne Stop it Now om misbruik minderjarigen...
- Kruidvat kerstcampagne: inzamelen voor Armoedefonds
- Dentsu en OOH-partners slapen buiten om daklozen te helpen
- Op zoek naar 120.000 borsten
- Kingspan kiest voor Woedend! Creative Agency
Laatste Nieuws
- Winnaarsoverzicht Epica 2023 -... 08-12-2023
- Gospooky voegt twee nieuwe Creative... 08-12-2023
- Bar-le-Duc kiest voor Crocodile Agency08-12-2023
- Sportcontentbureau Box to Box breidt... 08-12-2023
- Kruidvat kerstcampagne: inzamelen... 07-12-2023
- [live] Nederland wint Grand Prix bij... 07-12-2023
MarketingTribune Events
- 26jan 2024
Deadline inschrijven Shopping Awards
- 28mrt 2024
Shopping Awards Gala