Holla legal & tax Official Supplier van European Para Championships

- Sponsoring
- 23 mei 2023 @ 09:13
- Link
-
Michiel van Zaane
Allround Redacteur
BBP Media - Geen tag
- 23 mei 2023 @ 09:13
- Michiel van Zaane
De European Para Championships (EPC) gaat samenwerken met Holla legal & tax. Het advocatenkantoor, met expertise in sportrecht, wordt Official Supplier van het multisportevenement dat komende zomer plaatsvindt van 8-20 augustus in Rotterdam.
Holla staat de EPC bij in diverse juridische uitdagingen en biedt hiermee ondersteuning aan het evenement. Advocaat Reinoud van Oeijen: ‘Holla draagt alle sporters en sportorganisaties een warm hart toe. Omdat wij het stimuleren van talent en inclusie belangrijk vinden, past de aansluiting bij de European Para Championships heel mooi. Het is fantastisch om te zien dat de allereerste editie van dit mooie internationale event in Nederland plaatsvindt. Gezien ons thema ‘Local Hearts Global Minds’, sluit ook dat prachtig aan. Genoeg redenen dus om als trotse partner te mogen optreden voor de European Para Championships!’
Eric Kersten, oprichter van de European Para Championships, is verheugd over de samenwerking met Holla legal & tax: ‘Met een splinternieuw internationaal evenement als de European Para Championships is het belangrijk dat we terzijde worden gestaan door een betrouwbare legal partner. Met zoveel verschillende stakeholders aan boord en de langetermijnvisie, waarbij we de European Para Championships 2027 willen organiseren in een grote Europese stad buiten Nederland, is Holla tax & legal de ideale partner. Dankzij ons partnership met Holla legal & tax zijn we voorbereid op de toekomst!’
De European Para Championships is een evenement dat tien verschillende parasporten bundelt. Atleten strijden om het Europees kampioenschap in Para cycling, Para archery, Para badminton, Wheelchair tennis, Boccia, Goalball, Wheelchair basketball, Para judo, Shooting para sport en Para taekwondo. Dit multisport evenement biedt niet alleen de kans aan atleten om te strijden om de gouden medailles, maar ook om kwalificatiepunten of directe kwalificatie voor de Paralympische Spelen 2024 in Parijs te verkrijgen.
Foto: links EPC Founder Eric Kersten, rechts advocaat Reinoud van Oeijen.
-
Michiel van Zaane
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
- official supplier
- Eueopean Para Championships
- Paralympische Spelen
- sportrecht
- Holla legal & tax
- advocaten
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ 20 keer per jaar MarketingTribune Magazine
- ✔ Korting tot wel €100,- op events
Meest gelezen
- Holla legal tax Official Supplier van European Para...
- Jumbo stopt sponsoring Max Verstappen
- TP Vision hoofdsponsor FC Barcelona
- Herbalife verlengt samenwerking met Cristiano Ronaldo
- 50+ Mobiel tot medio 2025 partner en rugsponsor van Vitesse
- Moederbedrijf Nivea gaat 5-jarig partnership aan met COC...
Laatste Nieuws
- 50+ Mobiel tot medio 2025 partner en... 02-06-2023
- Jumbo stopt sponsoring Max Verstappen 02-06-2023
- Moederbedrijf Nivea gaat 5-jarig... 01-06-2023
- Vodafone toont digitaal kunstwerk... 01-06-2023
- Heineken verlengt sponsorcontract... 01-06-2023
- TP Vision hoofdsponsor FC Barcelona 25-05-2023
MarketingTribune Events
- 15jun 2023
NIMA Marketing Day
- 19sep 2023
CrossBorder Event
- 5okt 2023
CustomerFirst Congres