Ra*w brengt Cannes Lions naar Amsterdam

Ra*w brengt Cannes Lions naar Amsterdam
  • Algemeen
  • 28 aug 2025 @ 08:51
  • Link
  • Kel Koenen
    Kel Koenen

    Hoofdredacteur
    MarketingTribune
  • Geen tag

Kon je er in juni niet bij zijn in Cannes? Geen zorgen: op 17 september haalt Ra*w de magie van het Lions Festival of Creativity naar Amsterdam. Tijdens het After Cannes-event in filmhuis FC Hyena blikt de organisatie terug op het festival met sprekers, winnaars en deelnemers aan de Ra*w Summer Course.

‘Wat in Cannes gebeurt, mag niet in Cannes blijven’, meent de organisatie. Daarom delen jonge talenten en gevestigde creatieven hun inzichten en inspiratie uit de Zuid-Franse festivalweek. Voor het eerst wordt ook aandacht besteed aan SXSW London, dat zich in rap tempo ontwikkelt tot creatief broeinest. Op het programma staan onder meer:

  • Kiki Knoops en Yascha Puts (DDB Amsterdam) over hoe bijen het grootste bedrijf ter wereld runnen – een idee dat hen een bronzen Young Lion opleverde.

  • Esther van Vliet en Steffi Boom (Dentsu Creative Amsterdam) over hoe de Twittergewoontes van Donald Trump hen inspireerden om matrassen te verkopen voor pitchklant Matt Sleeps.

  • Dani Polak (TBWA\Neboko), die vanuit SXSW London laat zien waarom verhalen vertellen onlosmakelijk verbonden is met mens-zijn.

Het After Cannes-event belooft een avond vol inspiratie en kennisdeling. De opbrengst van de tickets gaat traditiegetrouw naar een goed doel. Ra*w benadrukt: ‘Creativiteit verdient het om gevierd te worden – niet alleen in Zuid-Frankrijk, maar ook hier in Amsterdam.’

Meer informatie hier.

Kel Koenen

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
  • ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

MarketingTribune Events


  • MarketingTribune.nl: presenteert en duidt het brede palet aan ontwikkelingen in het vakgebied marketing.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken