Jhorna Erkens nieuwe manager Bex Communicatie
- Bureaus
- 26 jan 2017 @ 11:55
- Link
-
Redactie Bureaus
Redactie
MarketingTribune - PromotiePersonaliaCommunicatiePR
- 26 jan 2017 @ 11:55
- Redactie Bureaus
Jhorna Erkens heeft het stokje overgenomen van Serge van Rooij als manager van de medewerkers van Bex Communicatie in vestiging Eindhoven. Ze werkte voorheen in een communicatie-functie bij accountantsbedrijf EY.
Jhorna combineert haar leidinggevende taken voor de aansturing van medewerkers met focus op klanten in de zakelijke dienstverlening. Voordat zij bij Bex kwam werken was Jhorna zes jaar werkzaam bij EY, accountants- en adviesorganisatie, waar zij verantwoordelijk was voor reputatiemanagement, PR en woordvoering. Bij Bex werkt Jhorna onder meer voor Optitrade Retail Group en Kempen & Co.
Serge van Rooij heeft zes jaar leiding gegeven aan de medewerkers van de vestiging Eindhoven. Hij is de verantwoordelijke man achter de groei van de training- en coaching-activiteiten de afgelopen jaren. Naast een breed aanbod van communicatietrainingen dat Bex biedt, gaat Serge samen met collega Theo Hendriks zich richten op executive coaching. Serge publiceert veel over presenteren, in 2017 wil hij deze publicaties bundelen in een boek.
Bex Communicatie versterkt de communicatiekracht van mensen, merken en organisaties. Het bureau heeft vestigingen in Amsterdam en Eindhoven en is actief binnen de volgende specialismes: Crisis, Veranderen, Campagnes, HR-communicatie, Storytelling, Issuemanagement en Training en Coaching.
Serge van Rooij en zijn opvolger Jhorna Erkens.
-
Redactie Bureaus
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/bureaus/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Politie lanceert wervingsgame... 10-12-2025
- Nieuwe campagnepartner Het Vergeten... 09-12-2025
- Toon uitgeroepen tot beste... 08-12-2025
- Esther van Vliet & Steffi Boom... 05-12-2025
- Louis gaat met kerst op avontuur04-12-2025
- De Beren kiest OK als creatief partner04-12-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Commerce media: van klikken naar connecties
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- AI SEO: hoe word je gevonden als je klanten ChatGPT gebruiken in plaats van alleen Google?
- Wil je je magazijn slimmer organiseren en klaarstomen voor groei, maar weet je niet waar je moet beginnen?
- The State of AI in Customer Experience 2025

