Schiphol kiest voor mediabureaus M2Media en iProspect
- Bureaus
- 28 sep 2017 @ 00:00
- Link
-
Redactie Bureaus
Redactie
MarketingTribune - Online advertisingKlantenPitchesMediabureauCampagnes
- 28 sep 2017 @ 00:00
- Redactie Bureaus
Royal Schiphol Group heeft na een Europese aanbestedingsprocedure gekozen voor M2Media en iProspect. M2Media gaat geïntegreerd en overkoepelend advies geven over de off- en online strategie van Schiphol en de implementatie hiervan. Ook verzorgt dit bureau de offline inkoop. iProspect, onderdeel van Dentsu Aegis Network, gaat voor de luchthaven aan de slag met het verder ontwikkelen van het merk via online strategie en online inkoop.
Gaby Denkers, mediamanager Royal Schiphol Group: ‘Wij zijn ervan overtuigd dat de strategische en resultaatgerichte aanpak van M2Media en iProspect gaat bijdragen aan het behalen van onze groeiambities en het verder ontwikkelen van ons merk. Tijdens de uitvoerige aanbestedingsprocedure heeft mede de persoonlijke en professionele aanpak ons overtuigd. Vol vertrouwen kijken wij uit naar de samenwerking met beide bureaus.
Nico Hilhorst, algemeen directeur bij M2Media: 'Schiphol is onze nationale trots en altijd dynamisch. Ik ben er dan ook heel trots op dat onze directe en persoonlijke aanpak goed werd ontvangen door het Schiphol team. En dat onze missie ‘samen winnen’ uitstekend tot haar recht kwam in de voorgestelde geïntegreerde werkwijze. Kortom, wij kijken énorm uit naar de samenwerking met het team van Schiphol.’
Saskia Wagenmakers, managing director bij iProspect: 'We kijken er naar uit om door te gaan met de succesvolle en plezierige samenwerking met Schiphol. Dat wij een bijdrage mogen blijven leveren aan de succesvolle online performance en data strategie van Schiphol als internationale speler met zo een bijzondere historie en enorme ambitie maakt ons trots.'
-
Redactie Bureaus
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/bureaus/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Doritos lanceert gouden... 20-05-2025
- Fastned richt merkcampagne op de mens19-05-2025
- Buiten spelen zonder koopzorgen19-05-2025
- [mediabazen] IPG Mediabrands: Jeroen... 19-05-2025
- Dentsu en DPG Media lanceren The... 19-05-2025
- Škoda viert zaterdag met levendige... 19-05-2025
MarketingTribune Events
- 12jun 2025
NIMA Marketing Day
De nieuwste selectie whitepapers
- Qualifio marketingkalender 2025
- Bereik je klant via WhatsApp - nog vóór ze jou nodig hebben
- Building a Data Platform for Analytics & Activation
- 40 pagina's vol online groeikracht
- Alles wat je moet weten over Distributed Order Management