Lacoste wordt partner van de Ellen MacArthur Foundation

- Sponsoring
- 29 jul 2021 @ 10:05
- Link
-
Ryan Baij
Allround Redacteur
BBP Media - PartnershipMaatschappij
- 29 jul 2021 @ 10:05
- Ryan Baij
Lacoste gaat haar inzet versterken voor de Ellen MacArthur Foundation. Het merk mag zich vanaf nu ook partner van het netwerk van de foundation noemen.
De versterking van dit partnerschap getuigt van Lacoste's wens om een steeds meer verantwoorde en duurzame manier van ontwerpen en consumeren van mode te onderstrepen. Binnen de Ellen MacArthur Foundation en in samenwerking met de andere partners die werken aan de Make Fashion Circular-visie, zet Lacoste zich in voor het implementeren van oplossingen om circulariteit te bevorderen en duurzaam te produceren op wereldwijde schaal.
Het verduurzamen van het bedrijf zit al langer in de pijplijn. Voor 2025 heeft het bedrijf zich al de volgende doelen gesteld:
1) De milieu-impact van de activiteiten minimaliseren.
2) De levensduur van de producten verlengen.
3) Het einde van de levensduur van textielmaterialen te beheren.
Catherine Spindler, Chief Brand Officer van Lacoste: ‘Bij Lacoste hebben we altijd kleding en accessoires geproduceerd die ontworpen zijn om lang mee te gaan en we zetten ons dagelijks in voor de duurzaamheid van onze producten. Deze hernieuwde en versterkte inzet voor het Make Fashion Circular-initiatief van de Ellen MacArthur Foundation past daarom goed bij Lacoste. Deze samenwerking bevestigt onze wens om de textielindustrie opnieuw uit te vinden om deze steeds verantwoordelijker en duurzamer te maken.’
De Ellen MacArthur Foundation is opgericht in 2009 en richt zich op een circulaire economie. Zij ontwikkelen en promoten deze vorm van economie door samen te werken met bedrijven, politiek en academies.
-
Ryan Baij
- Werkt Bij: BBP Media
- Functie: Allround Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
- Ellen MacArthur Foundation
- Food&Retail
- circulaire economie
- sponsoring
- milieu
- partnership
- duurzaamnheid
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ 20 keer per jaar MarketingTribune Magazine
- ✔ Korting tot wel €100,- op events
Meest gelezen
- Denham officiële modepartner TeamNL voor Spelen Parijs 2024
- Qatar Airways verlengt samenwerking met Fifa
- Lisa Wade en Avis in beweging voor het goede doel
- Femke Bol, Fleur Jong en Daphne van Domselaar bij ‘Team Visa’
- Adyen helpt Make-A-Wish met feestdagencampagne
- Nivea en COC ondersteunen Paarse Vrijdag
Laatste Nieuws
- Mitsubishi Motors tot en met 2026... 30-11-2023
- KNSB en TIG Sports verlengen... 30-11-2023
- Nivea en COC ondersteunen Paarse... 29-11-2023
- Femke Bol, Fleur Jong en Daphne van... 29-11-2023
- Adyen helpt Make-A-Wish met... 28-11-2023
- Decathlon sponsort wielerteams28-11-2023
MarketingTribune Events
- 26jan 2024
Deadline inschrijven Shopping Awards
- 28mrt 2024
Shopping Awards Gala