Nieuwe voorzitter en bestuurslid voor Stichting Reframe

- Algemeen
- 10 nov 2025 @ 10:02
- Link
-
Kel Koenen
Hoofdredacteur
MarketingTribune - Geen tag
- 10 nov 2025 @ 10:02
- Kel Koenen
Stichting Reframe, die zich inzet voor meer diversiteit en inclusie in de marketingcommunicatie-industrie, heeft een bestuurswissel aangekondigd. Baba Touré en Ahmed Ait Moha treden terug uit het bestuur. Yvonne Prins (l), Co-Founder van Mad Mojo, neemt per direct het voorzitterschap over. Daarnaast versterkt Ikrame Azaaj (r), teamleider bij MWM2, het bestuur als verantwoordelijke voor de pijler Research.
Reframe wil met vier pijlers – Research, Talent, The Work en Education – structurele verandering versnellen binnen de sector. De stichting werkt samen met brancheorganisaties als VIA, BvA, ADCN, Dutch Digital Design, DDMA, Reclame Code Commissie, D&IN en RA*W. Een gezamenlijk onderzoek van deze partijen liet onlangs zien dat er nog veel te winnen is: medewerkers beoordelen diversiteit in de sector met een 5,5 en inclusie met een 6,5. Vooral jong talent, bi-culturele medewerkers en LHBTQIA+ professionals ervaren te weinig vooruitgang, terwijl 78 procent van de respondenten gelooft dat meer aandacht voor diversiteit en inclusie leidt tot betere campagnes.
Volgens Baba Touré, aftredend bestuurslid, heeft Reframe in korte tijd een stevige basis gelegd. ‘Ik ben trots dat we dit samen met de sector hebben opgebouwd. Nu draag ik met vertrouwen het stokje over aan Yvonne en de rest van het bestuur, zodat zij de transformatie kunnen versnellen en nog meer impact kunnen maken.’
‘Ik zet me al langere tijd in voor een meer diverse en inclusieve werkcultuur in onze sector’, zegt Yvonne Prins, de nieuwe voorzitter. ‘Als voorzitter van Reframe wil ik de marketingcommunicatie-industrie helpen de volgende stap te zetten: van bewustwording naar concrete verandering en meer inclusieve campagnes, organisaties en teams.’
Met de bestuurswissel bestaat het bestuur van Reframe uit Yvonne Prins (voorzitter), Anna Maria Vujinovic, Dinesh Sonak, Nicole van der Burgh en Ikrame Azaaj.
-
Kel Koenen
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Hoofdredacteur
- Website:https://www.linkedin.com/in/kelkoenen/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
- Nielsen Consumer Outlook 2026: zes insights voor marketeers
- Podcastserie ‘The Next Tony’ #6 met Kalverliefde-founder...
- KPN wint wereldtitel met PR-campagne ‘Stukje van mij’
- Podcastserie over kracht van merkcommunicatie
- Paulien Cornelisse wint NS Publieksprijs 2025
- De gedragsladder van Interpolis geeft maatwerk
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Waarom de échte strijd nog steeds op de winkelvloer wordt gewonnen
- Klaar voor Black Friday?
- De Future Shopper 2025 report: de belangrijkste shoppertrends die jij moet weten
- Van 'one sizes fits all' naar hyperpersonalisatie in e-mail
- Ben jij klaar voor Wero? De nieuwe Europese betaalmethode komt eraan
- The State of AI in Customer Experience 2025

