Jobbird biedt 'fantastisch normaal' werk
- Bureaus
- 3 feb 2020 @ 06:04
- Link
-
Lucas Boon
redacteur
BBP Media - MarketingTribune - ArbeidsmarktCampagnes
- 3 feb 2020 @ 06:04
- Lucas Boon
Vacaturesite Jobbird.com lanceert een internationale campagne genaamd '100.000 fantastic normal jobs', wat tevens een doorstart van het merk moet betekenen. Reclamebureau Herc tekende voor de ontwikkeling en productie van de campagne.
Het oorspronkelijke Jobbird ging eind 2018 failliet (en de oprichter bleek spoorloos), waarna recruitmentbureau YoungCapital, waar Herc al langer voor werkt, de website overnam. Nu maakt Jobbird een doorstart en blaast Herc de site nieuw leven in met een campagne die 'normaal werk' in de schijnwerpers zet. Het reclamebureau uit Amsterdam mocht het nieuwe merk Jobbird.com 'from scratch' opbouwen: van merkstrategie en visual identity tot deze campagne. De cast in de campagne is, zoals vaker bij Herc, kleurrijk en divers te noemen.
Rogier de Bruin, medeoprichter en creatief directeur van Herc, zegt: 'In een tijd waarin iedereen influencer of reisfotograaf wil worden, brengen we met deze campagne juist een ode aan normaal werk. Bijna alle andere spelers in de recruitmentmarkt zijn bezig met 'bijzonder zijn' en 'jezelf doorontwikkelen'; wij vinden het tijd voor een ander geluid.'
Margriet de Kroon, marketing director bij Jobbird.com en YoungCapital, zegt: 'We willen ons portfolio graag uitbreiden met een generiek jobboard met een bredere doelgroep. Jobbird.com had al naamsbekendheid opgebouwd, maar was wat ons betreft niet onderscheidend genoeg. Na onderzoek bleek dat eigenlijk alle vacaturesites voor veiligheid kiezen en de nadruk leggen op 'de juiste match', terwijl ze gewoon alleen maar banen aanbieden. Juist daarom kozen wij voor een eigen, opvallende merkidentiteit.'
De campagne wordt uitgerold via TVC, outdoor en online.
JOBBIRD.COM from HERC the agency on Vimeo.
-
Lucas Boon
- Werkt bij: BBP Media - MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Vodafone kiest Indie voor 'Oh yeah'-campagne
- Sire rekent af met vooroordelen ouderdom
- MediaMarkt kiest Serviceplan als nieuw creatief bureau
- [column] Gut Amsterdam neemt loopje met waarheid Hertog Jan
- Candid in financieel zwaar weer - moet ex topman uitkopen
- Campagne Specsavers onderstreept maatschappelijke rol
Laatste Nieuws
- ‘We bouwen aan een cultuur waarin... 04-07-2025
- Kruidvat kiest Ace voor social... 04-07-2025
- MediaMarkt kiest Serviceplan als... 03-07-2025
- Candid in financieel zwaar weer -... 02-07-2025
- Reclamecampagne vol droge humor te... 01-07-2025
- ASN Bank trapt rebranding af met... 01-07-2025
MarketingTribune Events
- 2okt 2025
CustomerFirst Congres
- 2okt 2025
CrossBorder Event
De nieuwste selectie whitepapers
- Zo speel je deze zomer in op de trends die jouw markt in 2025 domineren
- Los email feedback geautomatiseerd op en verhoog klanttevredenheid met AI
- Level up your marketing strategy with gamification
- Zo start je met reclame: zet in vijf stappen een effectieve campagne op
- Dè CMS gids voor marketeers