Vlogger Monica Geuze hoofdpersoon in L'Oreal campagne
- Content
- 21 jul 2015 @ 10:35
- Link
-
Redactie Contentmarketing
Redactie
MarketingTribune - Branded contentVideo
- 21 jul 2015 @ 10:35
- Redactie Contentmarketing
Speciaal voor L’Oréal Paris ontwikkelde BrandDeli een concept voor Casting Crème Gloss haarkleuring, waarbij een belangrijke rol is weggelegd voor beautyvlogster en influencer DJ Monica Geuze. Met een multi-channel aanpak vormen BrandDeli-zenders TLC, MTV, FOX en 24Kitchen de basis van de campagne. Makers Channel, de meest recente online aanwinst in het BrandDeli-portfolio, vormt dé online bestemming van de campagne.
Door deze benadering en de participatie van Monica Geuze wordt de campagnedoelgroep ‘vrouwen 20-34 jaar’ betrokken bij Casting Crème Gloss. De samenwerking is mede tot stand gekomen door mediabureau ZenithOptimedia.
TV, online en influencer
Monica Geuze is als DJ en fervent beautyliefhebber het gezicht van deze L’Oréal Paris campagne voor Casting Crème Gloss, die officieel op 20 juli van start gaat. Op haar eigen YouTube kanaal zien ruim 52.000 volgers hoe Monica geregeld van haarkleur wisselt om er tijdens DJ-optredens tot in de puntjes verzorgd uit te zien. Dit gegeven is de creatieve basis van de campagne.
Short stories
In de speciaal ontwikkelde ‘short stories’ komen belangrijke consumer insights over haar kleuren aan bod. Zo laat Monica onder andere zien hoe consumenten zelf, of als sociaal element met vrienden, het haar het beste kunnen kleuren. De short stories worden uitgezonden op vier BrandDeli-zenders en op www.haarverhaal.nl, een subkanaal binnen Makers Channel. Op haarverhaal.nl kan men vragen stellen aan Monica over haarkleuring en vindt er activatie plaats doordat bezoekers prijzen kunnen winnen. De campagne wordt ook geactiveerd via social media, YouTube en op de winkelvloer door middel van POS materialen. Bezoekers van Haarverhaal.nl, vrouwen tussen twintig en 35 jaar kunnen vanaf de site ook direct doorklikken naar bol.com of het Kruidvat om de getoonde items te kopen. bol.com linkt naar de afzonderlijke items, het Kruidvat naar een algemene landingspagina.
Engagement
Sofie Litjens, Group Product Manager Coloration & New Brands bij L’Oréal Paris, over de samenwerking: ‘Wij zijn ervan overtuigd dat wij met behulp van het innovatieve, creatieve concept dat BrandDeli voor ons heeft ontwikkeld, onze consument op de juiste manier benaderen. Door samen te werken met beautyvlogster Monica, in combinatie met de ontwikkelde short stories, hebben we een oplossing gevonden om meer experience en engagement te creëren binnen de haarkleurcategorie.’
-
Redactie Contentmarketing
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/content/
- Profiel »
- Makers Channel
- Monica Geuze
- haarverhaal.nl
- YouTube
- online campagne
- BrandDeli
- L'Oreal
- Beauty vlogger
- social media
- tv
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Libresse lanceert de Refresh Spot op... 19-06-2025
- ING steekt vrouwenvoetbal hart onder... 10-06-2025
- [column] Wachten als belevenis:... 10-06-2025
- Backpack toerist de pineut in nieuwe... 21-05-2025
MarketingTribune Events
- 2okt 2025
CustomerFirst Congres
- 2okt 2025
CrossBorder Event
De nieuwste selectie whitepapers
- Dynamic Creative Optimization: de slimste weg naar relevantie en resultaat
- Bouw een wendbaar en toekomstbestendig IT-landschap
- Webcare is meer dan online klantenservice - ontdek hoe je écht klantgericht communiceert
- Alles wat je moet weten over Distributed Order Management
- Building a Data Platform for Analytics & Activation