Nieuwe website voor Dutch Digital Design
- Design
- 2 dec 2019 @ 05:59
- Link
-
Nanny Kuilboer
Redacteur
BBP Media - MarketingTribune - Digital design
- 2 dec 2019 @ 05:59
- Nanny Kuilboer
Stichting Dutch Digital Design lanceert een nieuw online platform om de zichtbaarheid van het beste Nederlandse digitale werk in binnen- en buitenland te bevorderen.
De site werd feestelijk gelanceerd tijdens het jaarlijkse diner van Dutch Digital Design, waar onder andere de 24 ‘Partner Agencies’ en de bestuursleden aanwezig waren. Het contentplatform dutchdigital.design deelt nieuws en artikelen, maar etaleert vooral het beste werk van Nederlandse makers.
Dutchdigital.design is voor iedereen
Het platform richt zich op een breed publiek van mogelijke opdrachtgevers, talent en potentiële partners en zet het werk van Nederlandse digital designers centraal in een ‘intuïtieve etalage’. Sebastiaan Scheer, bestuurslid: ‘We wilden een dynamisch platform waarop we het beste digitale werk van heel Nederland kunnen delen en waarbij ook de resultaten te zien zijn.’ Naast cases is er ook thought leadership-content op de site te vinden.
Nok Nok Studio en Momkai
De website is het eerste samenwerkingsproject tussen Nok Nok Studio en Momkai. Martijn van Dam, Momkai: ‘Het was een erg mooie uitdaging om dit in de filosofie van Dutch Digital Design te mogen uitbouwen tot wat er nu staat: een volwassen platform met waardevolle content.’ Jim Haakman, Nok Nok Studio: ‘Door de website te ontwerpen is de organisatie ook scherper vormgegeven. We hebben de lat hoog gelegd; dat is belangrijk voor het beste Nederlandse werk, waar Dutch Digital Design ook voor staat.’
Adyen eerste ‘Partner Brand’
Voorzitter Bert Hagendoorn maakte tijdens het diner ook bekend dat Dutch Digital Design, naast samenwerkingen met bureaus die nu ook met merken aangaat. Tijdens de avond verwelkomde het bestuur Adyen als eerste ‘Partner Brand’. Door deze partnership kan de stichting professionaliseren en meer personen bij de organisatie betrekken.
Iedereen in Nederland kan digitale designprojecten van zichzelf of anderen inzenden. Curatoren selecteren de beste cases en deze krijgen aandacht via het nieuwe platform, de socialmediakanalen, maar ook op events in binnen- en buitenland en via buitenlandse mediapartners, zoals The Drum.
-
Nanny Kuilboer
- Werkt bij: BBP Media - MarketingTribune
- Functie: Redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
MarketingTribune Events
- 2okt 2025
CustomerFirst Congres
- 2okt 2025
CrossBorder Event
De nieuwste selectie whitepapers
- Zo speel je deze zomer in op de trends die jouw markt in 2025 domineren
- Los email feedback geautomatiseerd op en verhoog klanttevredenheid met AI
- Level up your marketing strategy with gamification
- Zo start je met reclame: zet in vijf stappen een effectieve campagne op
- Dè CMS gids voor marketeers