Mercurs: vandaag laatste kans inzenden
- Media
- 2 okt 2019 @ 09:37
- Link
-
Sjaak Hoogkamer
redacteur
MarketingTribune - AwardsTijdschriften
- 2 okt 2019 @ 09:37
- Sjaak Hoogkamer
Magazinemakers kunnen vandaag (2 oktober) nog meedingen naar de Mercurs 2019 van de Magazine Media Associatie (MMA). Voor negen categorieën kan worden ingezonden: van originele covers en populaire events tot jonge talenten en succesvolle hoofdredacteuren.
Zowel print als online only magazinemerken komen in aanmerking voor de toekenning van een prijs.
Om uiting te geven aan de crossmediale ontwikkelingen in de magazine mediabranche zijn twee nieuwe categorieën bij Mercurs geïntroduceerd: Event van het Jaar en Marketinginnovatie van het Jaar.
Zowel grootschalige als kleinschalige events (eendaags of meerdaags, in- of outdoor, offline of online) kunnen meedingen naar een Mercur. Welk magazinemerk verstrekt tegenwoordig niet de band met de doelgroep via een event? Voor het vergroten van het bereik van een magazinemerk worden innovatieve marketingactiviteiten ingezet, waarbij de technische mogelijkheden en de inzet van data analyses centraal staan. Ook hiervoor kan nu een Mercur worden verdiend.
De overige categorieën waarvoor kan worden ingezonden zijn Magazinemerk, Artdirection, Hoofdredacteur, Reportage, Belofte, Cover en Partnership van het Jaar. De inzendingen dienen uiterlijk woensdag 2 oktober bij de Mercurs organisatie binnen te zijn. De inzendmodule is te vinden op www.mercurs.nl. De uitreiking van de Mercurs vindt plaats op donderdag 12 december in het DeLaMar theater te Amsterdam.
De uitreiking van de Mercurs is een initiatief van de Magazine Media Associatie (MMA). De Mercurs worden uitgereikt aan personen/magazinemerken die zich verdienstelijk hebben gemaakt in de magazinemediasector.
-
Sjaak Hoogkamer
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Telegraaf vernieuwt grondig app en website
- [onderzoek] Digitale vermoeidheid groeit onder jongeren
- DPG Media zet nieuwe standaard in programmatic met eigen PMP...
- Nieuwe podcast Beauty Bullshit onderzoekt cosmeticamerken
- Boudewijn de Groot wint Lennaert Nijgh Prijs
- Digital stuwt mediabestedingen naar recordhoogte
Laatste Nieuws
- Mediaconsumptie zomer: print,... 13-06-2025
- DPG Media deelt attention score met... 13-06-2025
- Digital stuwt mediabestedingen naar... 10-06-2025
- Nieuwe podcast Beauty Bullshit... 06-06-2025
- DPG Media zet nieuwe standaard in... 05-06-2025
- Telegraaf vernieuwt grondig app en... 04-06-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Dynamic Creative Optimization: de slimste weg naar relevantie en resultaat
- Bouw een wendbaar en toekomstbestendig IT-landschap
- Webcare is meer dan online klantenservice - ontdek hoe je écht klantgericht communiceert
- Alles wat je moet weten over Distributed Order Management
- Building a Data Platform for Analytics & Activation