Blendle gaat 28 april open voor iedereen
- Media
- 16 apr 2014 @ 09:29
- Link
-
Redactie Media
Redactie
MarketingTribune - JournalistiekVerdienmodellenOnlineMedia
- 16 apr 2014 @ 09:29
- Redactie Media
Blendle, de digitale kiosk voor kranten en tijdschriften, gaat 28 april live. Het project van internetspecialist Alexander Klöpping en journalist Marten Blankensteijn strooit al gretig met invites, maar het grote publiek moet nog een kleine twee weken geduld hebben.
Gebruikers kunnen in Blendle artikelen lezen uit alle grote kranten en tijdschriften van Nederland. De gebruiker betaalt een klein bedrag per artikel. Het concept is gebaseerd op de online muziekdiensten iTunes en Spotify.
'Een krant is toch een beetje het hele muziekalbum dat je moet kopen voor die één of twee leuke nummers', aldus Blankensteijn tegen Het Parool. 'Er zijn nog zat mensen die gelukkig zijn met hun krantenabonnement, maar ons punt is dat daarnaast nog een hoop mensen zijn die af en toe een stukje willen lezen, maar nooit een abonnement zullen nemen.'
Blendle wordt ook internationaal met veel belangstelling gevolgd omdat het wellicht een serieus online verdienmodel biedt voor uitgeverijen.
Klöpping en Blankesteijn bouwen de spanning langzaam op. Zo begon Blendle eind vorig jaar al met invites te strooien onder influentials. Indertijd meldde Klöpping: 'We zitten met zeven man te beuken om Blendle zo snel mogelijk in je handen te krijgen. Nachten doorhalen, overleven op pizza, dat idee. Blendle is leuk omdat bijna alle uitgevers meedoen, maar dat betekent ook dat het een hele klus is om alle verschillende uitgeverssystemen aan te sluiten op Blendle. En geloof me, er zitten een aantal exotische verschijnsels tussen. We ploegen door.'
-
Redactie Media
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/media/
- Profiel »
- verdienmodel
- ondernemer
- lancering
- Alexander Klöpping
- journalist
- Marten Blankensteijn
- invites
- tijdschriften
- live
- kiosk
- Blendle
- kranten
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- ACM akkoord met overname RTL Nederland door DPG Media
- Mediahuis geeft abonnees van 9 regionale dagbladen toegang tot...
- Viaplay sluit zich aan bij Screenforce
- Nieuwe Unicef-campagne met Rihanna en De Smurfen zet...
- BBC Studios leidt wereldwijd op YouTube en TikTok
- ‘Je moet de groenten van HAK hebben’ blijft ijzersterk
Laatste Nieuws
- Cupra en Audio Obscura onthullen... 08-07-2025
- Mediahuis geeft abonnees van 9... 04-07-2025
- BBC Studios leidt wereldwijd op... 04-07-2025
- ‘Je moet de groenten van HAK hebben’... 27-06-2025
- Nieuwe Unicef-campagne met Rihanna... 27-06-2025
- ACM akkoord met overname RTL... 27-06-2025
MarketingTribune Events
- 2okt 2025
CustomerFirst Congres
- 2okt 2025
CrossBorder Event
De nieuwste selectie whitepapers
- Zo speel je deze zomer in op de trends die jouw markt in 2025 domineren
- Los email feedback geautomatiseerd op en verhoog klanttevredenheid met AI
- Level up your marketing strategy with gamification
- Zo start je met reclame: zet in vijf stappen een effectieve campagne op
- Dè CMS gids voor marketeers