[Xsaga Canon] 19: Denkend aan Westland
![[Xsaga Canon] 19: Denkend aan Westland](/algemeen/weblog/2021/11/xsaga-canon-19-denkend-aan-westland/Trias-Westland-Denkend-aan-Westland.jpg)
- Algemeen
- 16 nov 2021 @ 11:11
- 15939 x gelezen
- Link
-
Patrick Roubroeks
founding director
Xsaga - StorytellingEvenementMarketing
- 16 nov 2021 @ 11:11
- 15939 x gelezen
- Patrick Roubroeks
Al 20 jaar bedenkt en produceert bureau Xsaga bijzondere ervaringen voor merken en mensen. In de 20-delige serie 'Xsaga Experience Canon' bespreekt co-founder Patrick Roubroeks deze week een experience rond duurzame warmtetransitie.
Elk idee wordt door Xsaga tot in de kleinste details uitgewerkt op basis van hét grote idee, altijd vanuit één en dezelfde kerngedachte: ‘Everything is experience, experience is everything’.
TRIAS WESTLAND EN ENERGIE TRANSITIE PARTNERS ‘DENKEND AAN WESTLAND…’
Froukje Jansen presenteerde als dagvoorzitter het Trias Westland congres, waarbij de overgang naar duurzame warmtetransitie centraal stond. Speciaal voor dit inspirerende congres over geothermie en glastuinbouw brachten wij middels een film met Johan Fretz een poëtische ode aan het Westland vrij naar het beroemde gedicht van Hendrik Marsman. Maar nu dachten we niet aan Holland maar aan het Westland, want ‘Denkend aan het Westland zie ik….’
Foto: Xsaga. Bekijk hier de casefilm.
-
Patrick Roubroeks
- Werkt bij: Xsaga
- Functie: founding director
- Website:http://www.xsaga.nl# Linkedin: https://nl.linkedin.com/in/patrickroubroeks
- Profiel »
- Xsaga
- Patrick Roubroeks
- Westland
- Trias
- ridder
- glastuinbouw
- Marsman
- event
- Holland
- experience
- denken
- gedicht
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
Word abonnee en ontvang:
- ✔ 20 keer per jaar MarketingTribune Magazine
- ✔ Korting tot wel €100,- op events
MarketingTribune Events
- 7jun 2022
Shopping Awards
- 16jun 2022
NIMA Marketing Day
- 28sep 2022
CustomerFirst Congres
- 6okt 2022
Grand Prix Content Marketing
- 13okt 2022
Shopping Today
- 8nov 2022
Social Service Congres