Albert Heijn presenteert 'het recept voor een bijzondere kerst'
- Bureaus
- 4 dec 2020 @ 14:00
- Link
-
Lucas Boon
redacteur
BBP Media - MarketingTribune - RetailCommercialsCampagnes
- 4 dec 2020 @ 14:00
- Lucas Boon
Albert Heijn heeft naar eigen zeggen alles in huis om er bijzondere kerst van te maken: receptinspiratie, digitaal gemak, verruimde openingstijden, extra bezorgmomenten en een feestassortiment. De nieuwe kerstcampagne, ontwikkeld door TBWA\Neboko, moet dit idee verstevigen.
Recent onderzoek van de Appie laat -niet geheel verrassend- zien dat de Nederlander kerst dit jaar in kleine kring, thuis en verspreid over meerdere dagen viert. Aanleiding voor de supermarktketen om de feestdagen 'extra feestelijk en bijzonder' te maken en hieromheen een nieuwe campagne te ontwikkelen.
Johan van der Zanden, directeur marketing & communicatie bij Albert Heijn, zegt: 'Het recept voor een bijzondere kerst, dat is het thema van onze nieuwe kerstcampagne. Omdat kerst dit jaar anders dan anders is, maar we natuurlijk wel willen genieten met familie en vrienden. Al is het in kleinere kring. Wij gaan het onze klanten zo makkelijk mogelijk maken, met volop inspiratie in de Allerhande, gerechtkaartjes in onze winkels en alle aanbiedingen en gemak in de app. Een bijzondere kerst voor iedereen, daar gaan we voor.'
In de commercial zien we supermarktmanager Ilse die samen met haar collega's de winkel klaarmaakt voor klanten die kerstboodschappen komen doen, terwijl haar gezin zich thuis voorbereidt op de feestdagen. De commercial is vanaf aanstaande zondag te zien op de Nederlandse televisie. Bekijk 'm vast hieronder:
-
Lucas Boon
- Werkt bij: BBP Media - MarketingTribune
- Functie: redacteur
- Website:https://www.marketingtribune.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
Laatste Nieuws
- Mini-Vlammetje centraal in Warmste... 12-12-2025
- Heks’nkaas kiest voor digital-first... 12-12-2025
- Hulphond Nederland draait... 12-12-2025
- ACT beloont 12 internationale... 11-12-2025
- Nieuwe merkcampagne voor Trainline10-12-2025
- Politie lanceert wervingsgame... 10-12-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Commerce media: van klikken naar connecties
- From Insights to Impact: AI Strategies for the Modern Contact Centre
- AI SEO: hoe word je gevonden als je klanten ChatGPT gebruiken in plaats van alleen Google?
- Wil je je magazijn slimmer organiseren en klaarstomen voor groei, maar weet je niet waar je moet beginnen?
- The State of AI in Customer Experience 2025

