PI University start in Den Bosch en Amsterdam

PI University start in Den Bosch en Amsterdam
  • Bureaus
  • 21 dec 2023 @ 16:00
  • Link
  • Peter van Woensel Kooy
    Peter van Woensel Kooy

    senior redacteur, merk-expert
    MarketingTribune
  • KennissessieInnovatieMarketing

De nieuwe PI University draait om delen van kennis, de nieuwste trends en strategieën, het opbouwen van waardevolle connecties 'en… gezelligheid!' Het instituut gaat professionals en leiders samenbrengen voor een diepgaande duik in de wereld van CRM, marketing automation en hyperpersonalisatie.

'Een eigen universiteit... wie had dat gedacht? Mijn docenten van de middelbare school in ieder geval niet. Het is natuurlijk ook geen echte universiteit, maar PI University heeft wel veel dezelfde ingrediënten', legt initiator Willem van der Steen, managing director & founder van het Bossche Pi, het 9+ Marketing Automation Bureau, uit.

Kennis delen
Waarom een opleidingsinstituut, een soort van 'universiteit'? Van Der Steen: 'Omdat we bij PI vakidioten zijn. En we onze kennis graag delen. En omdat “Get personal” een van onze zes kernwaarden is. En – eerlijk is eerlijk – omdat we een nieuw excuus nodig hadden om regelmatig een klein feestje te geven.'

Bij deze wil hij vakgenoten van harte uitnodigen voor de allereerste PI University. 'Je mag zelf kiezen tussen 22 februari in Den Bosch of 14 maart 2024 in Amsterdam. Het programma is bijna exact hetzelfde.'
Belangstellenden zijn uitgenodigd om even op de PI University website te kijken voor het programma, hem te laten weten wat je ervan vindt en eventueel al in te tekenen op de eerste flight. Met Brabantse worstenbroodjes in Den Bosch en bitterballen in de hoofdstad en borrel na afloop. 'Save the dates in ieder geval!'
(PvWK, foto: team Pi)

Meer info over de PI University van mail- en marketing automation specialist PI marketing uit Den Bosch: klik hier

Peter van Woensel Kooy

Nieuwsbrief

  • Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
  • Inschrijven

Laatste reacties

Word abonnee en ontvang:

  • ✔ 16 keer per jaar MarketingTribune Magazine
  • ✔ Korting tot wel €100,- op events

MarketingTribune | Vacatures

Dé plek voor een nieuwe stap in je carrière! Ontvang nieuwe relevante vacatures direct in je inbox:

 

Job Alert

MarketingTribune Events


  • MarketingTribune.nl/bureaus biedt nieuws, achtergronden en analyses over alle actuele ontwikkelingen binnen het reclamevak en de media (off- en online) die daarin worden ontwikkeld.
  • MarketingTribune: meer over marketing en merken