IAB Nederland groeit in half jaar tijd met 25 leden
- Bureaus
- 28 jul 2015 @ 10:41
- Link
-
Redactie Bureaus
Redactie
MarketingTribune - StrategieE-marketingOnline advertisingDigitaal
- 28 jul 2015 @ 10:41
- Redactie Bureaus
IAB Nederland, de branchevereniging voor de digitale marketing, heeft in de eerste helft van dit jaar 25 nieuwe leden mogen verwelkomen. Organisaties als ABN Amro, Bol.com, Zoover, Exterion Media en AEGON sloten zich bij IAB aan. Het totaal aantal leden komt hiermee op 169 organisaties.
'Dat we er in zo’n korte tijd 25 nieuwe leden bij hebben gekregen is bijzonder. Het toont aan dat de sector op alle fronten kiest voor kennis en kunde op het gebied van digitalisering van marketing', aldus Govaert Plesman, directeur IAB Nederland.
De actieve belangenbehartiging en informatievoorziening vanuit IAB over onderwerpen als viewability, mobile, programmatic, ad spend en malvertising waren voor deze 25 organisaties de belangrijkste redenen om lid te worden.
'Binnen ABN Amro zijn we druk bezig met digitalisering van ons eigen aanbod, maar ook met digitalisering van onze marketingcommunicatie', zegt mediamanager Katrien Kleintjes van ABN Amro. 'Aangezien de ontwikkelingen snel gaan en we behoefte hebben aan meer kennis in huis, leek het ons goed om actief deel te nemen in een branchevereniging die deze twee zaken centraal stelt in haar missie. En dat is IAB Nederland.'
Directeur Govaert Plesman van IAB Nederland is blij met de nieuwe leden: 'De aanmeldingen van deze toonaangevende bedrijven zijn voor ons een belangrijk signaal dat we goed bezig zijn. Ik ben blij dat onze actieve informatievoorziening over de kansen en bedreigingen in ons vak erg wordt gewaardeerd. Met de komst van deze organisaties hebben wij ons netwerk en draagvlak verder uitgebreid. We hebben er echte vakspecialisten bijgekregen; professionals die zich met hart en ziel inzetten voor de digitale sector en dat enthousiasme meenemen naar de Taskforces en activiteiten van IAB.'
Interactive Advertising Bureau Nederland (IAB) houdt zich primair bezig met de professionalisering en stimulering van de interactieve sector. Secundair treedt IAB op als onafhankelijk kennisplatform en vraagbaak voor marketingprofessionals en vakpers. IAB Nederland heeft 169 leden en vertegenwoordigt exploitanten, reclamebureaus, adverteerders, mediabureaus, tv- en mediabedrijven en mobiele telefonie-aanbieders.
-
Redactie Bureaus
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redactie
- Website:http://www.marketingtribune.nl/bureaus/
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Sire rekent af met vooroordelen ouderdom
- MediaMarkt kiest Serviceplan als nieuw creatief bureau
- Candid in financieel zwaar weer - moet ex topman uitkopen
- ASN Bank trapt rebranding af met nieuwe campagne
- [column] Gut Amsterdam neemt loopje met waarheid Hertog Jan
- ‘We bouwen aan een cultuur waarin innovatie vanzelfsprekend is’
Laatste Nieuws
- Digital humans, data en durf, zo... 08-07-2025
- L’Or mixt zomer, stijl en smaak in... 08-07-2025
- Overname Pinch vergroot Nederlandse... 08-07-2025
- Omnicom lanceert sportlabel Dark... 08-07-2025
- ‘We bouwen aan een cultuur waarin... 04-07-2025
- Kruidvat kiest Ace voor social... 04-07-2025
MarketingTribune Events
- 2okt 2025
CustomerFirst Congres
- 2okt 2025
CrossBorder Event
De nieuwste selectie whitepapers
- Zo speel je deze zomer in op de trends die jouw markt in 2025 domineren
- Los email feedback geautomatiseerd op en verhoog klanttevredenheid met AI
- Level up your marketing strategy with gamification
- Zo start je met reclame: zet in vijf stappen een effectieve campagne op
- Dè CMS gids voor marketeers