KLM scoort positieve emotie met reislustige baby
- Bureaus
- 15 mrt 2019 @ 19:45
- Link
-
Jeroen Mirck
Redacteur
MarketingTribune - CampagnesCommercialsMerkenStorytelling
- 15 mrt 2019 @ 19:45
- Jeroen Mirck
KLM versterkt zijn merk met een emotievolle commercial waarin een nieuwsgierige baby de hoofdrol speelt. Deze film van een kleine minuut is vanaf 15 maart te zien op televisie en in de bioscoop.
De commercial maakt deel uit van de nieuwe KLM-merkcampagne 'Maak je wereld groter', die is ontwikkeld door DDB Unlimited, het bureau dat voortkomt uit het samengaan van DDB & Tribal, Etcetera en Databay.
Femke de Zeeuw, director Marketing Communications & Brand van KLM Nederland: 'Op de Nederlandse markt is KLM de laatste jaren voornamelijk zichtbaar geweest met salescampagnes zoals Kofferpakkers, KLM Werelddeal Weken en KLM Package Deals. Maar er is ook het verhaal over de rol die KLM kan vervullen in het leven van heel veel Nederlanders. De focus in de campagne ligt dan ook op life-long loyalty. Dit wordt uitgebeeld door een baby, die laat zien dat KLM in elke fase van het leven een relevante rol kan spelen. En wat het reisdoel of de bestemming ook is, je vliegt natuurlijk met KLM. Of zoals we dat verwoorden in de campagne: Waar je in je leven ook heen wilt, we gaan er samen naartoe.'
Positieve emotie
Ter aanvulling zegt managing director Esther te Pas van DDB Unlimited: 'Omdat we niet elke dag een vliegticket kopen is ook een merkcampagne als deze belangrijk vanuit sales-oogpunt. Door het merk te koppelen aan een positieve emotie, blijft het langer in het geheugen én vergroten we de merkvoorkeur.'
-
Jeroen Mirck
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: Redacteur
- Website:http://www.jeroenmirck.nl
- Profiel »
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Laatste reacties
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Meest gelezen
- Vodafone kiest Indie voor 'Oh yeah'-campagne
- Nieuwe Defensiecampagne richt zich op vrouwen
- Nierstichting gooit het roer om met activistische koers en...
- Natwerk kiest Dawn als nieuw reclamebureau
- Kruidvat trapt zomer af met herkenbare vakantiedeals
- Campagne Specsavers onderstreept maatschappelijke rol
Laatste Nieuws
- All Response Media werkt voor... 27-06-2025
- Digitale bureaus toonden veerkracht... 27-06-2025
- Digitale bureaus toonden veerkracht... 27-06-2025
- Nieuwe NIX18-campagne richt zich op... 27-06-2025
- Independer vindt Happiness27-06-2025
- Rookvrije Generatie kiest nieuwe... 26-06-2025
MarketingTribune Events
- 2okt 2025
CustomerFirst Congres
- 2okt 2025
CrossBorder Event
De nieuwste selectie whitepapers
- Dynamic Creative Optimization: de slimste weg naar relevantie en resultaat
- Bouw een wendbaar en toekomstbestendig IT-landschap
- Webcare is meer dan online klantenservice - ontdek hoe je écht klantgericht communiceert
- Alles wat je moet weten over Distributed Order Management
- Building a Data Platform for Analytics & Activation