Happy Italy gaat bezorgen

- Food-en-retail
- 17 mrt 2020 @ 14:52
- 12140 x gelezen
- Link
-
Peter van Woensel Kooy
senior redacteur, merk-expert
MarketingTribune - MarketingDistributieFood
- 17 mrt 2020 @ 14:52
- 12140 x gelezen
- Peter van Woensel Kooy
Happy Italy, ofwel The Fast Italian, gaat de 'grootste en lekkerste pasta's en pizza's van Nederland' nu ook thuis bezorgen. Dat komt op een goed moment: thuisbezorging is voor alle horeca een groot lichtpunt.
Om dit bekend te maken kreeg bureau Superrebel de opdracht om een opvallende 'out of the pizzabox' campagne te ontwikkelen. 'In de online video zien we een echte Lamborghini met op het dak een pizzadoos van Happy Italy. We zien hoe 'The Fast Italian' zijn best doet om de bestelling zo snel als mogelijk te bezorgen', vertelt Lodewijk Varossieau, ceo and creative director van de SuperRebel Group trots.
Daarnaast bestaat de campagne uit teaser uitingen voor social media, posters voor in de restaurants en opvallende uitingen voor het werven van nieuwe bezorgers. 'Wij hebben met heel veel plezier aan deze campagne gewerkt met het marketing team van Happy Italy en verwachten dat de bezorging een heel groot succes gaat worden. Wil jij weten of Happy Italy ook bij jou in de buurt al bezorgd? ijk dan op www.happyitaly.nl/happy-delivery', tipt Varossieau, 'Everything to make you Happy.'
Zie de film hier.
(PvWK)
-
Peter van Woensel Kooy
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: senior redacteur, merk-expert
- Website:http://nl.linkedin.com/in/petervanwoenselkooy
- Profiel »
- campagne
- trots
- Happy Italy
- echt
- Lodewijk Varossieau
- The Fast Italian
- SuperRebel Group
- thuisbezorgd
- snel
- pizzadoos
- aan huis
- Lamborghini
- out of the pizzabox
- ceo
- Happy Italy
- creative director
- bezorgen
- pizza
Laatste reacties
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
Word abonnee en ontvang:
- ✔ 20 keer per jaar MarketingTribune Magazine
- ✔ Korting tot wel €100,- op events
Laatste Nieuws
- Programma Horecava online op 1... 20-01-2021
- Jumbo laat de romantische... 20-01-2021
- Aldi wint vijf keer Huismerk Product... 19-01-2021
- Alle kazen van Cono Kaasmakers nu... 19-01-2021
- Stichting Anton Dreesmann benoemt... 19-01-2021
- Nieuwste hub voor Jumbo vandaag... 18-01-2021
MarketingTribune Events
- 22jan 2021
Inschrijven Shopping Awards 2021
- 25mrt 2021
Uitreiking Shopping Awards