Ex-Blokkerondernemers lanceren eigen retailformule Allesz

- Food-en-retail
- 31 okt 2025 @ 15:30
- Link
- 
  
 Peter van Woensel Kooy
 senior redacteur, merk-expert
 MarketingTribune
- Geen tag
- 31 okt 2025 @ 15:30
- Peter van Woensel Kooy
23 voormalige franchisenemers van Blokker slaan de handen ineen en openen op 6 november hun winkels opnieuw onder de naam Allesz. De nieuwe formule draait om samenwerking, lokale kracht en een eigentijdse marketingaanpak.
De coöperatie, die bestaat uit 23 winkels verspreid over het land, wil zich onderscheiden door een combinatie van landelijke slagkracht en lokale identiteit. De aangesloten ondernemers kiezen bewust voor een coöperatief model, waarin zij gezamenlijk eigenaar zijn en meebeslissen over strategie, marketing en assortiment.
‘Allesz is opgericht door ondernemers die geloven in samenwerking als kracht,’ zegt voorzitter Alwin Piest. ‘We combineren onze ervaring als lokale retailers met een moderne formule. Dat maakt ons wendbaar, herkenbaar en toekomstgericht.’
De winkels krijgen een frisse Allesz-huisstijl en bieden een breed assortiment van bekende merken, aangevuld met seizoensproducten en praktische services. Daarmee wil de formule zich positioneren als eigentijds alternatief binnen de non-foodretail, met een focus op relevantie voor de buurt en de consument van nu.
De KW Groep uit Apeldoorn ondersteunt de coöperatie op het gebied van inkoop, marketing en databeheer, meldt Retaildetail. Volgens de initiatiefnemers vormt dit model een duurzaam alternatief voor traditionele franchiseconstructies, waarbij ondernemers meer zeggenschap houden over hun bedrijfsvoering en lokale marktbenadering.
Met Allesz hopen de oud-Blokkerondernemers nieuw leven te blazen in de fysieke winkelstraat, 'door de kracht van samenwerking te koppelen aan een moderne retailstrategie'.
beeld: nieuw vignet Allesz
- 
Peter van Woensel Kooy
- Werkt bij: MarketingTribune
- Functie: senior redacteur, merk-expert
- Website:http://nl.linkedin.com/in/petervanwoenselkooy
- Profiel »
Laatste reacties
Nieuwsbrief
- Mis niets! Schrijf je nu in voor de gratis nieuwsbrief.
- Inschrijven
Meest gelezen
- Albert Heijn herpositioneert van supermarkt naar...
- De nieuwe realiteit van retail: consument van 2025 shopt...
- Tonys Chocolonely viert 20 jaar impact en handhaaft merknaam
- Goudwisselkantoor lanceert campagne rond investeren in fysiek...
- TommyTomato voert campagne voor groente in politiek debat
- 'Proteïnehype waait niet snel over'
Word abonnee en ontvang:
- ✔ Elke maand MarketingTribune thuis op de mat
- ✔ Maar liefst €100,- korting op alle MarketingTribune events
Laatste Nieuws
- Ex-Blokkerondernemers lanceren eigen... 31-10-2025
- CBL reageert op verkiezingsuitslag:... 31-10-2025
- Heinz kroont ‘friet’ tot winnaar van... 31-10-2025
- Magnum lanceert Hydro Ice,... 31-10-2025
- MediaMarkt introduceert landelijk... 30-10-2025
- Oatly voorspelt 5 smaaktrends van... 30-10-2025
MarketingTribune Events
De nieuwste selectie whitepapers
- Waarom de échte strijd nog steeds op de winkelvloer wordt gewonnen
- Klaar voor Black Friday?
- De Future Shopper 2025 report: de belangrijkste shoppertrends die jij moet weten
- Van 'one sizes fits all' naar hyperpersonalisatie in e-mail
- Ben jij klaar voor Wero? De nieuwe Europese betaalmethode komt eraan
- The State of AI in Customer Experience 2025







